ONLINE MAKALE GİRİŞİ

Psychiatry & Clinical Psychopharmacology eski adıyla Klinik Psikofarmakoloji Bulteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology


Editorial Manager ® for Psychiatry and Clinical Psychopharmacology

SON DUYURULAR

DUYURULAR
Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology2017’den itibaren Taylor & Francis Group “Psychiatry and Clinical Psychopharmacology” adı altında yayınlanacaktır.

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology 26 cildinin son sayısını tamamladıktan sonra Ocak 2017 tarihinden itibaren Taylor & Francis Group tarafından yine Open Access olarak “Psychiatry and Clinical Psychopharmacology” olarak yayınlanacaktır.
http://www.tandfonline.com/toc/tbcp20/currentTaylor & Francis Group, psikiyatri ve benzeri alanlarda profesyonel ve akademik organizasyonlara ait 2350’den fazla derginin yayınlanmasını sağlayan, alanında öncü bir kuruluştur. Protokol gereği olarak Türkiye’den gönderilecek yazılardan ilk üç yılda (2017, 2018, 2019) katkı payı alınmayacak ve bu ücret Psikofarmakoloji Derneği tarafından karşılanacaktır. Bu ortaklığın gerçekleşmesinde emekleri olan meslektaşımız Samet Köse ve Taylor & Francis Group’dan Alexander Smith’e şükranlarımızı sunarız. Bu ortaklığın dergimizin psikiyatri ve psikofarmakoloji camiası içinde daha geniş bir kitleye ulaşmasına katkı sağlayacağından eminiz.

Bilgilerinize saygı ile sunar, çalışmalarınızı ve yazılarınızı bekleriz.

Yayın Kurulu