ONLINE MAKALE GİRİŞİ

Psychiatry & Clinical Psychopharmacology eski adıyla Klinik Psikofarmakoloji Bulteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology


Editorial Manager ® for Psychiatry and Clinical Psychopharmacology

SON DUYURULAR

Gizlilik Politikası
Bu web sitesi, Türkiye Psikofarmakoloji Derneği’ne ait olan ve Yerküre Tanıtım ve Yayıncılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yayınlanan Psychiatry and Clinical Psychopharmacology’nin web sitesidir.

Yayıncılık ofisi aşağıdaki adreste bulunmaktadır:

Yerküre Tanıtım ve Yayıncılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Cumhuriyet Cad. 48/ 3B Elmadağ Taksim 34367 İstanbul,Türkiye.
Ph: +90 212 240 2820
Fax:+90 212 241 6820
Web sitesi: http://www.yerkure.com.tr
 

PCP Websitesinin Yönetim İlkeleri


Psychiatry and Clinical Psychopharmacology olarak bu web sitesini (http://www.psikofarmakoloji.org) ve ilgili online hizmetleri aşağıdaki ilkelere göre sürdürürüz:

- Mahremiyetinize saygı duyar ve bunu güvence altına almak için önlemler alırız. Sitemizi kullanımınızla ilgili hiçbir kişisel bilgiyi başka bir kurumla paylaşmayız. Üçüncü partilere kişisel bilgilerinizi satmayız, kiralamayız ya da e-mail adresinizi üçüncü partilerle paylaşmayız.

- Size gönderdiğimiz bilgilendirmelerde izin süreçleri geçerlidir; buna göre, içerikle ya da sitenin sunduğu hizmetlerle ilgili bilgileri izniniz olmadan size göndermeyiz. Size bilgi gönderdiğimizde, gelecekteki olası bilgilendirmeleri almak istemediğiniz takdirde bilgilendirme listesinden/aboneliğinden nasıl ayrılacağınıza ilişkin yönlendirmeleri de gönderimize ekleriz.

- Üçüncü partilere (örn: reklamverenler, pazarlama/sektör araştırma firmaları vb) web sitemizin aktivitesi konusunda raporlama yapabiliriz ve müşterilerin satınalma davranışları ya da hangi konularda yoğunlaştıklarına ilişkin açıklamalar sunabiliriz.

- Sitemizde bireysel kullanımınızla ilgili veri toplamayız. Bu tarzda veriyi, içerik ya da reklam, belirttiğiniz tercihlerinizle uyuştuğu takdirde ve sizin izninizle sunarız.

- Sitemizde kişisel bir profil oluşturursanız (örn: kayıtlı kullanıcı ya da abone olarak), bu profile ilişkin bilgileri her zaman gözden geçirebilir, değiştirebilirsiniz. Profilinizi değiştirme konusundaki bilgilendirmeye erişmek için “Kayıtlı bilginizi görüntüleyin ve değiştirin” bölümünü ziyaret edin.

- Sitemizde bilgi alış-verişi yaptığımızda endüstri standardı veri şifreleme teknolojisi kullanırız. Sitemizde sizden topladığımız verileri, yanlış kullanıma, değişikliğe uğrama ve kaybolmaya karşı korumak için uygun güvenlik önlemlerini hayata geçiririz.

- Psychiatry and Clinical Psychopharmacology’nin web sitesinin Gizlilik Politikası değiştirilebilir. Bilgilendirme uygulamaları konusunda değişiklik yapacak olursak, sizleri bilgilendiririz. Gizlilik Politikasının güncellemesi ya da değişikliklerini web sitesine yükleriz. Gizlilik Politikasını en az senede bir kez gözden geçiririz.

Bizden bilgilendirme mesajı almayı çeşitli yollarla durdurabilirsiniz. İçerik ya da hizmetlerle ilglii bilgilendirme almak istemediğinizde;

info@psikofarmakoloji.org adresine e-mail gönderebilirsiniz. E-mail adresinizi mesaja mutlaka yazmalısınız. Normal koşullarda 48 - 72 saat içinde talebiniz işleme alınmış olur.

Müşteri Hizmetleri Departmanımızı arayabilirsiniz: +90 212 240 2820. Ya da talebinizi belirten bir faks çekebilirsiniz: +90 212 241 6820

Müşteri Hizmetleri Departmanına posta yoluyla ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz: Yerküre Tanıtım ve Yayıncılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Cumhuriyet Cad. 48/3B Taksim 34367 İstanbul/Türkiye